DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Wysyłka i dostawa zakupionych produktów

CZAS I KOSZTY DOSTAWY
Dostawa realizowana jest zazwyczaj za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub InPost Paczkomaty. Czas dostawy wynosi maksymalnie 1-2 dni robocze na terenie Polski.

Wszystkimi zamówieniami zajmujemy się bezpośrednio po ich wpłynięciu. Przy dużej liczbie zamówień, realizacja poszczególnych zamówień może wynieść do 24h, liczone od momentu złożenia zamówienia (za pobraniem) lub od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (ApplePay/karta płatnicza/przelew/płatność online). Do tego czasu należy dodać czas dostawy realizowany przez przewoźnika, który jest podany powyżej.

Wysyłka zamówień złożonych przed godziną 10:00 odbywa się jeszcze tego samego tego dnia (w dni robocze). Jest duża szansa, że produkty zamówione nieco później, do godziny 12:00, również zostaną wysłane tego samego dnia, ale nie możemy tego zagwarantować.

Koszt wysyłki jest podany i automatycznie przeliczany w procesie zamówienia podczas zakupów. Zależy on od od wybranej metody płatności (płatność elektroniczna / pobranie) oraz od wybranej metody dostawy (dostawa w sobotę / standardowa dostawa).

Orientacyjne koszty wysyłki na terenie Polski:
– przesyłka kurierska DPD (przelew): już od 22,00 zł
– przesyłka kurierska DPD (pobranie): już od 25,00 zł
– przesyłka kurierska InPost Paczkomaty (przelew): już od 16,00 zł
– przesyłka kurierska InPost Paczkomaty (pobranie): już od 20,00 zł

WAŻNE! W przypadku stwierdzenia, że przesyłka z Towarem jest naruszona, doznała ubytku lub uszkodzenia, należy spisać protokół szkody w obecności kuriera. Klient również powinien niezwłocznie (nie później niż w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki) złożyć reklamację u Sprzedawcy. Takie działanie umożliwi dochodzenie roszczeń od przewoźnika. W przypadku braku spisania protokołu szkody w momencie odbioru uszkodzonej przesyłki uniemożliwi to dochodzenie odszkodowania od przewoźnika.

BEZPŁATNA WYSYŁKA TOWARÓW
Wszystkie zamówienia powyżej 500,00 zł realizujemy na nasz koszt! Czyli nie ponoszą Państwo kosztów wysyłki, ani kosztów pakowania. Wysyłka realizowana jest poprzez firmę kurierską DPD lub InPost Paczkomaty. Koszty przesyłki towarów zamówionych o wartości poniżej 500,00 zł pokrywane są przez Zamawiającego.

Bezpłatna wysyłka za pobraniem realizowana jest w przypadku, gdy wartość całego zamówienia wynosi więcej niż – 1000,00 zł (darmowa wysyłka jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub InPost Paczkomaty).

INFORMACJE DODATKOWE
Przesyłki wysyłamy zawsze jako przesyłki monitorowane! Zależy nam na tym, aby dotarły do Państwa możliwie najszybciej i najbezpieczniej!

Zamówione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Adres uzupełnia się w trakcie składnia zamówienia.

Jeśli chcą Państwo wysłać zamówienie jako prezent -> proszę w adresie płatnika wpisać swój adres, natomiast w adresie dostawy -> proszę wpisać adres obdarowywanej osoby. Prosimy także o przesłanie krótkiej informacji w uwagach podczas składania zamówienia, że zakupiony produkt należy wysłać jako prezent.

Na życzenie wystawiamy faktury – po otrzymaniu prośby o wystawienie faktury VAT i podaniu nazwy firmy oraz numeru NIP.

Możliwe sposoby i płatności za zamówienie

PRZELEW TRADYCYJNY, PRZEDPŁATA NA KONTO
Gdy zdecydujesz się dokonać płatności zwykłym przelewem na rachunek bankowy, po dokonanym zakupie otrzymasz e-mail będący potwierdzeniem zamówienia. Zawarte są tam wszystkie dane do realizacji przelewu. Ponadto możesz je znaleźć w zakładce Kontakt. W tytule przelewu wpisz numer swojego zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostanie wysłane.

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM
Możesz zapłacić również za zamówienie przy odbiorze paczki, bezpośrednio do rąk kuriera. Z reguły ten sposób płatności jest najdroższy, co związane jest z koniecznością przekazywania pieniędzy przez pośrednika (poczta polska, firma kurierska) na konto sklepu. Przed złożeniem zamówienia, upewnij się, czy wszystkie podane dane są wprowadzone prawidłowo. Podaj numer telefonu, który jest niezbędny do poinformowania Cię o terminie dostawy.

PŁATNOŚĆ ONLINE
Kwestie bezpieczeństwa powierzamy tylko profesjonalistom. Płatności online (elektroniczne) są realizowane przez liderów technologii oferujących szeroki wachlarz metod płatności: Apple Pay, Google Pay, przelew elektroniczny, karty płatnicze, Blik oraz wiele innych. Przelewy24 oraz PayNow umożliwiają natychmiastową realizację usługi online. Sprzedający otrzymuje w ciągu kilku minut potwierdzenie, że zamówienie zostało opłacone. Obsługą płatności elektronicznych w sklepie iWALK zajmują się firmy PayPro S.A. (operator płatności Przelewy24) oraz mBank S.A. (operator płatności PayNow).

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ
Istnieje także możliwość płatności gotówką za zakupy i odbioru osobistego zakupionych produktów. Wystarczy złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym i odebrać je za darmo w naszej firmie przy ul. Zastawie I 37, 16-070 Choroszcz lub po uprzednim umówieniu się na terenie Białegostoku. Odbiór osobisty możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Dokładne dane adresowe i kontaktowe są dostępne na stronie Kontakt.

Bezpieczeństwo zakupów i płatności online

POSIADAMY CERTYFIKAT SSL
Czym jest certyfikat SSL? Jest to protokół sieciowy, który stanowi gwarancję zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Informacje są szyfrowane, tak aby nie mogły dostać się w niepowołane ręce. Ważne, aby zawsze sprawdzić czy w pasku adresu przeglądarki znajduje się ikona zamkniętej kłódki.

Więcej informacji na temat dostawy i płatności znajdziesz w Regulaminie Sklepu.