Słuchawki i głośniki – w tej kategorii znajdziesz sprzęt grający – słuchawki bluetooth, głośniki bluetooth i inne. Stosowanie słuchawek oraz głośników bezprzewodowych to przede wszystkim bardzo duża wygoda. Można zabrać je ze sobą wszędzie i w dowolnej chwili sparować z urządzeniem w celu słuchania ulubionej muzyki. Można też wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne podczas wykonywania codziennych czynności. Nasze produkty zaskakują nie tylko głośnością, ale także bardzo dobrą jakością dźwięku. Doskonale sprawdzą w domu, w ogródku podczas grillowania, w długich podróżach oraz na wakacyjnym wyjeździe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Sklep internetowy iWALK Polska - Powerbanki, ładowarki, kable do urządzeń Apple i Android

Sklep internetowy ✅ Produkty klasy Premium ✅ Powerbanki, ładowarki, kable, słuchawki, głośniki ✅ Autoryzowany dystrybutor iWALK ✅ Wysyłka w 24h ✅ Darmowa dostawa od 300 PLN ✅

W sklepie internetowym iWALK Polska znajdziesz markowe akcesoria do urządzeń Apple i Android. W ofercie posiadamy powerbanki z wbudowanymi portami, z wbudowanymi kablami, z ładowaniem bezprzewodowym, z wyświetlaczami LCD, z szybkim ładowaniem Power Delivery oraz Quick Charge, ładowarki sieciowe, samochodowe, wieloportowe, z ładowaniem bezprzewodowym, z aktywnym układem chłodzenia oraz z szybkim ładowaniem PD i QC, kable wyposażone w złącza Lightning, USB-C (Type-C), Micro USB oraz USB-A. Posiadamy także produkty audio - słuchawki bezprzewodowe, głośniki bezprzewodowe oraz wiele innych interesujących produktów: wytrzymałe obudowy z wbudowanym power bankiem, uchwyty samochodowe wyposażone w ładowanie bezprzewodowe, etui ochronne oraz szkła hartowane idealnie dopasowane do smartfonów.