• Adres: Niemeńska 58, 15-161 Białystok
  • Godziny pracy: Pon.-Pt. od 8:00 do 16:00
  • Telefony: +48 609 240 609 | +48 605 582 605
  • Adres e-mail: sklep@iwalk.pl

Certyfikat Apple MFi

Na rynku dostępnych jest tysiące akcesoriów przygotowanych specjalnie dla urządzeń marki Apple, jednak nie wszystkie są w pełni zgodne z każdym urządzeniem. Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, firma Apple opracowała dla producentów akcesoriów specjalne wymagania dotyczące zgodności – certyfikaty Apple MFi. Na opakowaniach produktów skonstruowanych i certyfikowanych pod kątem zgodności znajduje się etykieta „Made for” (przeznaczone dla). Aby mieć 100% pewność, że kupowane akcesoria będą zgodne z danym urządzeniem, należy szukać autoryzowanych akcesoriów z etykietą „Made for” dotyczącą tego urządzenia.

Wszystkie oferowane produkty przez iWALK Polska posiadają certyfikaty Apple MFi, co oznacza, że używanie ich z produktami firmy Apple jest bezpieczne i nie uszkodzi urządzenia.

Firma Apple uruchomiła specjalny program certyfikacji akcesoriów tworzonych przez innych producentów. Każdy ma prawo zgłosić się do kalifornijskiego giganta z prośbą o przyznanie certyfikatu. Pozwala on oznaczać produkty specjalnym logo Made for iPhone (lub iPad/iPod). Kupując akcesoria z logo MFi, masz pewność, że będą one spełniały wysokie normy bezpieczeństwa i jakości.

Zakup akcesoriów z certyfikatem MFi to nie tylko gwarancja, że np. kabel będzie pasował do naszego urządzenia Apple. To przede wszystkim pewność, że jego używanie jest w pełni bezpieczne (nie uszkodzi urządzenia), a współpraca z nim będzie odbywać się bezproblemowo.

Nowy standard przewodu Apple o nazwie „Lightning”, który stosowany jest obecnie we wszystkich mobilnych gadżetach tej marki, takich jak iPhone, iPad czy iPod, oprócz zmiany wtyku wprowadził również specjalny chip identyfikacyjny. Jeżeli kupimy akcesoria nieoryginalne, bez certyfikatu MFi, ich użycie w przypadku nowych urządzeń z zainstalowanym oprogramowaniem może być niemożliwe. Dlatego tak ważne jest, aby kupowane akcesoria do produktów Apple posiadały wspomniany certyfikat.

Etykieta „Made for iPhone” (przeznaczone dla telefonu iPhone) oznacza, że dane akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane w celu podłączania do telefonu iPhone oraz że producent uzyskał certyfikat w zakresie spełnienia standardów wydajności firmy Apple.

Etykieta „Made for iPad” (przeznaczone dla iPada) oznacza, że dane akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane w celu podłączania do iPada oraz że producent uzyskał certyfikat w zakresie spełnienia standardów wydajności firmy Apple.

Etykieta „Made for iPod” (przeznaczone dla iPoda) oznacza, że dane akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane w celu podłączania do iPoda oraz że producent uzyskał certyfikat w zakresie spełnienia standardów wydajności firmy Apple.

Etykieta „Made for iPod/iPhone/iPad” (przeznaczone dla iPoda, telefonu iPhone i iPada) oznacza, że dane akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane w celu podłączania do telefonu iPhone, iPada i iPoda oraz że producent uzyskał certyfikat w zakresie spełnienia standardów wydajności firmy Apple.

Certyfikat U.S. Military Standard MIL-STD 810G-516.6

Potwierdzeniem dużej wytrzymałości sprzętu mobilnego marki iWALK jest certyfikat MIL-STD 810G-516.6. Wytrzymałość jest jednym z najważniejszych czynników do rozważenia przy wyborze rozwiązań mobilnych, dlatego iWALK zapewnia, że jego w pełni wytrzymałe urządzenia pracują nawet po upadku na beton. Rygorystyczne testy, które przechodzą produkty marki iWALK zapewniają, że nasi Klienci otrzymują produkty, które spełniają najwyższe standardy wytrzymałości i niezawodności. iWALK gwarantuje zgodność z najbardziej rygorystyczną normą w tej dziedzinie – U.S. Military Standard MIL-STD 810G-516.6, według której są testowane jego produkty. Standard ten, ustanowiony przez amerykańskich wojskowych, jest najczęściej używanym standardem międzynarodowym.

Inne certyfikaty, które posiadają akcesoria iWALK

Wszystkie produkty marki iWALK posiadają także inne ważne certyfikaty, tj. CE, FCC, KC, RoHS. Wszystkie certyfikaty są robione dla poszczególnych produktów po to, abyś mógł komfortowo i bezpiecznie korzystać z naszych produktów.