NADRUK LOGO

Personalizacja produktów według potrzeb.

Markowy Power Bank z firmowym logo

Nie masz pomysłu na prezent dla swojego kontrahenta? Organizujesz imprezę firmową i musisz docenić swoich najlepszych kontrahentów za dobrą współpracę? Chcesz sprawić markowy prezent dla swojego Klienta? Mamy dla Ciebie idealne i niedrogie rozwiązanie – power bank z nadrukowanym firmowym logo!

Chcielibyśmy zaproponować markowe, nowoczesne i designerskie power banki opatrzone w firmowe logo jako idealny i praktyczny prezent dla Twoich kontrahentów. Posiadamy w ofercie wiele typów power banków – od bardzo zaawansowanych technologicznie z niebanalnym nowoczesnym designem do prostych, eleganckich i minimalistycznych modeli.

Każdy z nas na co dzień używa smartfona lub tabletu i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie zawsze wystarcza w nim energii na cały dzień. Każdego dnia odbieramy wiele połączeń, dzwonimy, wysyłamy wiadomości e-mail, robimy zdjęcia i co najważniejsze – ciągle jesteśmy w ruchu. Co robimy jak zabraknie w naszym telefonie energii? Podłączamy go do ładowania poprzez ładowarkę sieciową i musimy czekać, aż nasz smartfon się naładuje. Jest na to rozwiązanie – power bank, urządzenie, którym naładujesz swój telefon będąc w ruchu, gdziekolwiek jesteś. Power bank to urządzenie, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania.

Ile kosztuje nadruk firmowego logo? Koszt nadruku jednego logo nie jest wysoki i kształtuje się od 5,00 PLN do 20,00 PLN za sztukę. Wszystko zależy od ilości kolorów w logo, zamówionej ilości nadruków oraz wybranej metody nadruku. Organizujemy kompleksowo nadruk firmowego logo na naszych produktach – nie musisz tracić czasu na poszukiwania firm projektowych oraz drukarni. Zamówienia realizujemy w krótkich terminach dogodnych dla naszych Klientów.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt. Przy zamówieniu nadruku firmowego logo na kilkudziesięciu lub kilkuset power bankach otrzymasz od nas specjalną hurtową ofertę cenową na produkty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej niebanalnej i praktycznej oferty.

Wybór techniki

Wybór metody nadruku firmowego logo na power bankach jest bardzo ważny. W ofercie posiadamy kilka metod nadruku: tampo druk, nadruk UV LED, grawer laserowy, który zazwyczaj jest stosowany na metalowych powierzchniach produktów. Projekt nadruku logo na wybranym produkcie robimy GRATIS!

Optymalne ceny

Mamy podpisane specjalne umowy z prestiżowymi drukarniami, dlatego koszt nadruku firmowego logo na power banku lub na innych akcesoriach nie jest duży. Nie zarabiamy na nadrukach – otrzymujesz od nas w ofercie hurtową cenę nadruku logo na wybranym produkcie!

Szybka realizacja.

Czas realizacji zamówień wynosi od 1 tygodnia do maksymalnie 3 tygodni. Wszystko zależy od skomplikowania projektu nadruku, metody nadruku i ilości zamówionych produktów. Czasami zamówienie jest realizowane dłużej ze względu na wykonywanie próbnych nadruków na produktach.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z NAMI?

Współpracujemy bezpośrednio z międzynarodową marką iWALK Global. Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Dystrybutorem Premium na polskim rynku. Jesteśmy stabilnym i solidnym partnerem dla tych, którzy chcą rozwijać swoją firmę razem z nami. Zostań częścią naszego zespołu! Dołącz do nas już dziś!