WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Zostań autoryzowanym dystrybutorem iWALK

iWALK to marka należąca do koreańskiego giganta produkującego elektronikę użytkową. Naszą filozofią jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Marka iWALK jest znana na całym świecie. Nasze produkty pokochały miliony użytkowników praktycznie w każdym zakątku globu. Wszystko to za sprawą oferowanych parametrów, najwyższej jakości użytych materiałów, wytrzymałości i wszechstronności zastosowania naszych produktów.

Kochamy zaskakiwać Klientów jakością naszych produktów, jakością dostępną wyłącznie dla bardzo drogich produktów. Marka iWALK należy do jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych świata. Misją i celem iWALK jest tworzenie zaawansowanej technologi ułatwiającej codzienne ludzkie życie poprzez szeroki zakres samodzielnie opracowanych i wytwarzanych produktów w przystępnych cenach o bardzo wysokim poziomie jakościowo-technologicznym.

Jeżeli tak samo jak my cenisz naszą ideologię i uważasz, że chciałbyś spróbować swoich sił w dystrybucji akcesoriów marki iWALK skontaktuj się z nami.

Strefa dla autoryzowanych dystrybutorów

Strefa dla Autoryzowanych Dystrybutorów to specjalny dział, z którego można pobrać katalogi produktów, karty produktowe, zdjęcia, filmy i inne materiały marketingowe.

Dział ten przeznaczony jest wyłącznie dla Autoryzowanych Dystrybutorów. Aby uzyskać dostęp do Strefy dla Autoryzowanych Dystrybutorów prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania danych niezbędnych do zalogowania się.

Przechodząc do Strefy dla Autoryzowanych Dystrybutorów akceptują Państwo poniższe zasady: Wszystkie udostępniane przez nas materiały (katalogi produktów, karty produktowe, zdjęcia, filmy i inne materiały marketingowe) są chronione prawem autorskim. Zabrania się udostępniania wyżej wymienionych materiałów innym podmiotom bez naszej zgody.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Współpracujemy bezpośrednio z międzynarodową marką iWALK Global. Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Dystrybutorem Premium na polskim rynku. Jesteśmy stabilnym i solidnym partnerem dla tych, którzy chcą rozwijać swoją firmę razem z nami. Zostań częścią naszego zespołu! Dołącz do nas już dziś!