Nowości

Apple wprowadziło na rynek trzy nowe iPhone’y – iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max

Nowe iPhone’y – iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max

Na ostaniej konferencji 10 września 2019 Apple zaprezentowało trzy nowe iPhone’y. Są to iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. iPhone 11 jest następcą zeszłorocznego iPhone’a XR, iPhone 11 Pro jest następcą zeszłorocznego iPhone’a XS, natomiast iPhone 11 Pro Max jest następcą zeszłorocznego iPhone’a XS Max.

Nowy lepszy ekran, aparat, procesor, bateria oraz nowy system iOS 13

Fronty iPhone’ów praktycznie nie różnią się od poprzednich modelów. iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max posiadają ekrany OLED Super Retina XDR o przekątnych odpowiednio 5,8 i 6,5 cala. Natomiast następca modelu XR – iPhone 11 posiada ekran LCD Liquid Retina o przekątnej 6,1 cala.

Dwa droższe modele są wyposażone w zupełnie nowy aparat z potrójnym obiektywem. Z kolei najtańszy wariant posiada podwójny obiektyw. Nowy aparat w iPhone’ach Pro jest wyposażony w następujące obiektywy:
– obiektyw szerokokątny (12 MP, ƒ/1.8, ogniskowa 26 mm) z sześcioma soczewkami i optyczną stabilizacją obrazu
– obiektyw ultraszerokokątny (12 MP, ƒ/2.4, ogniskowa 13 mm) z pięcioma soczewkami i bardzo szerokim kątem widzenia 120 stopni
– teleobiektyw (12 MP, ƒ/2.0, ogniskowa 52 mm) z sześcioma soczewkami, optyczną stabilizacją obrazu i dwukrotnym zoomem optycznym

Nowe iPhone’y zostały wyposażone w nowy procesor o nazwie A13 Bionic, który jest o 20% szybszy i konsumuje o 30% mniej energii niż poprzedni układ A12. Została także zainstalowana bateria litowo-jonowa o dłuższym czasie działania. Według danych podanych przez Apple bateria w iPhone 11 Pro działa o 4 godziny dłużej od swego poprzednika iPhone’a XS, a w iPhone 11 Pro Max działa aż o 5 godzin dłużej niż w poprzednim modelu iPhone’a XS Max.

Obudowa iPhone’a 11 Pro oraz iPhone’a Pro Max jest wykonana z pojedynczej tafli szkła, które jak podaje producent jest bardziej wytrzymałe, ponieważ zostało poddane hartowaniu w procesie wymiany jonowej. Boczna ramka wykonana jest ze stali nierdzewnej. iPhone’y w wersji Pro dostępne są w czterech kolorach: srebrny, nocna zieleń, gwiezdna szarość, złoty.

Najważniejsza zmiana to nowy system iOS 13. Jedną z najważniejszych zalet będzie tryb ciemny działający na poziomie całego systemu, dzięki czemu iOS będzie się prezentował profesjonalnie na ekranach OLED zainstalowanych w modelach iPhone Pro.

Niezbędne akcesoria do iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro / 11 Pro Max

Jeżeli w tym roku zamierzacie kupić jeden z nowych modeli iPhone’a, to na pewno będziecie potrzebować niezbędnych akcesoriów, aby móc z niego wygodnie korzystać na co dzień. W ofercie iWALK znajdziecie dużo bardzo ciekawych propozycji takich jak: power banki, ładowarki, kable, słuchawki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, aby zapoznać się naszą bogatą ofertą.