Power Banki, Nowości

iWALK Furious 100W – najmocniejszy power bank na rynku!

Mamy zaszczyt zaprezentować jeden z najmocniejszych power banków dostępnych na naszym rynku – iWALK Furious 100W o bardzo dużej pojemności wynoszącej 26.800 mAh. Furious to idealny power bank do MacBook’a, iPad’a, iPhone’a, AirPods Pro oraz innych urządzeń. Dzięki wbudowanej bardzo pojemnej baterii znanego koreańskiego producenta LG Electronics można wielokrotnie naładować każde z posiadanych urządzeń.

Power bank posiada 3 wbudowane porty:
2x porty USB-C (Type-C) wyposażone w technologię Power Delivery
1x port USB-A wyposażony w technologię Quick Charge

Power bank został zaprojektowany głównie z myślą o MacBook’ach, a w szczególności o nowym modelu MacBook’a Pro 16″, ponieważ posiada ogromną moc wyjściowo-wejściową zainstalowaną na jednym z portów wyjściowych USB-C PD wynoszącą aż 100W! Dzięki Furious’owi bez problemu można zasilić najnowszy model MacBook’a Pro 16″, który potrzebuje zasilacza USB-C o mocy 96W. Drugi wbudowany port USB-C PD posiada moc wyjściową wynoszącą aż 60W! Trzeci port USB-A QC posiada moc wyjściową 18W. Power bankiem można jednocześnie ładować 3 urządzenia na raz łączną mocą wynoszącą aż 138W!

Ładowanie power banku o tak dużej pojemności nie trwa zbyt długo. Dzięki zainstalowanemu bardzo szybkiemu portowi wyjściowo-wejściowemu USB-C PD 100W power bank można naładować w bardzo krótkim czasie. Przy użyciu ładowarki o mocy 100W czas ładowania wyniesie tylko 1.5h, natomiast przy użyciu ładowarki o mocy 30W czas ładowania wyniesie około 4.5h. Jeżeli nie posiadasz szybkiej ładowarki USB-C PD, to bez problemu można ją kupić w naszym sklepie internetowym lub też można wykorzystać ładowarkę od MacBook’a.

Furious posiada więcej ciekawych rozwiązań. Oto niektóre z nich:

Technologia X-Mode – Dzięki tej funkcji można ładować podłączane urządzenia prądem o niskim napięciu. Jest to przydatne, gdy potrzebujesz naładować bezprzewodowe słuchawki, smartwatch lub inne urządzenia, które potrzebują zasilana prądem o niskim napięciu.

Technologia Pass Through – To bardzo przydatna funkcja, która pozwala funkcjonować power bankom jako swego rodzaju przewód USB. Działa to w taki sposób, że można równocześnie ładować zarówno sam power bank, jak i podłączony do niego telefon.

Dopuszczony do używania w samolotach – Power bank możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, nawet w dalekie podróże.

Furious 100W posiada bardzo ekskluzywne wykończenie. Jego obudowa została wykonana z bardzo wytrzymałego, wysokiej jakości aluminium odpornego na upadki i uderzenia. Dostępny jest w modnym kolorze znanym dla użytkowników Apple z ostatniej premiery iPhone 11 Pro – w kolorze nocnej zieleni. Jego gabaryty oraz waga nie są duże, jak mogło by się wydawać. Furious ma 22mm grubości i waży 500g. Wymiary zewnętrzne (wysokość i szerokość) wynoszą odpowiednio 180mm i 77mm. Power bank posiada czytelny wyświetlacz LED pokazujący stan naładowania baterii, który jest sygnalizowany diodami w kolorze białym.

Jakie urządzenia można naładować power bankiem? Praktycznie wszystkie, oto lista wybranych urządzeń: laptopy, tablety, smartfony, gimbal’e, aparaty, kamery, smartwatch’e, drony i inne kompatybilne urządzenia.

Furious 100W jest bezpieczny w 100%, ponieważ posiada szereg specjalnie opracowanych przez iWALK inteligentnych zabezpieczeń, które eliminują ewentualne zagrożenia i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dla podłączanych urządzeń.

Lista wbudowanych zabezpieczeń:
– Ochrona przed przeładowywaniem
– Zabezpieczenie przed nadmierną mocą
– Zabezpieczenie przed rozładowaniem
– Ochrona przed wysokim napięciem
– Zabezpieczenie przed odwróconym napięciem
– Zabezpieczenie nadprądowe
– Ochrona pola elektromagnetycznego
– Zabezpieczenie przed zwarciem
– Odzyskiwanie parametrów pracy
– Ochrona przed przegrzaniem

Co znajduje się w zestawie? W opakowaniu znajdziemy:
– power bank Furious 100W
– kabel USB-C (Type-C) / USB-C (Type-C) o długości 1m
– kabel USB-C (Type-C) / USB-A o długości 1.5m
– etui ochronne
– instrukcję