Promocje

Mega Promocja – Kup dowolny produkt iWALK i odbierz za darmo szkło hartowane!

Premiera nowych iPhone’ów – iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max

Każdy z nas niecierpliwie wyczekuje konferencji Apple, która odbędzie się we wtorek 10 września 2019 o godzinie 19.00 (czasu polskiego). Tego dnia Apple zaprezentuje swoje nowe iPhone’y – iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Premiera nowych iPhone’ów to czas, w którym wiele osób wymienia swoje obecne smartfony Apple na nowe modele wprowadzone do sprzedaży. Czy zastanawialiście się, co dzieje się ze starszymi iPhone’ami? Część z nich trafia do bliskich nam osób, głównie rodziny, np. dla dzieci. Duża część z nich zostaje po prostu sprzedana jako używane smartfony. Sprzęt Apple nie starzeje się tak szybko jak urządzenia firm konkurencyjnych i nawet po kilku latach użytkowania jest bardzo pożądanym produktem przez przyszłych nabywców.

Niezbędne akcesoria, szkło hartowane

Zakup nowego jak i używanego iPhone’a niesie za sobą wiele zmian. Kupując smartfona należy wyposażyć się w niezbędne do niego akcesoria. Na początku musimy zadbać o bezpieczeństwo i kupujemy zazwyczaj etui ochronne lub obudowę oraz szkło hartowane. Szkło hartowane jest bardzo ważne, ponieważ zabezpiecza nasz ekran smartfona. Szkła hartowane iWALK są wykonane z najlepszej jakości materiałów, posiadają odpowiednią twardość oraz idealnie odwzorowują kolory. Kupując szkło hartowane należy zwrócić uwagę na jego jakość oraz parametry techniczne. Po zabezpieczeniu swojego smartfona dokupujemy inne przydatne akcesoria takie jak: power bank, szybką ładowarkę sieciową, ładowarkę bezprzewodową lub potrzebne na codzień okablowanie.

Mega Promocja od iWALK Polska

Dla wszystkich użytkowników, którzy podczas premiery nowych iPhone’ów wymienią swoje smartfony na nowe lub dokonają zakupu używanego telefonu przygotowaliśmy Mega Promocję! Kupując dowolny produkt iWALK z kategorii: Power Banki, Obudowy, Ładowarki, Kable, Słuchawki lub HomeKit otrzymasz wybrane przez siebie szkło hartowane za darmo!*

* Wybrane szkła hartowane zostaną zafakturowane na dokumencie sprzedaży w cenie 1,00 zł. Akcja promocyjna obowiązuje od 10.09.2019 do 30.09.2019 lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.