Promocje

HAPPY HALLOWEEN! Zobacz Promocję w sklepie iWALK Polska!

Promocja HAPPY HALLOWEEN w iWALK Polska!

Już dziś Halloween! Co roku 31 października w godzinach wieczornych rozpoczyna się Halloween. Wydarzenie to jest najhuczniej obchodzone w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. W Polsce Halloween pojawił się dopiero pod koniec lat 90-tych. Tak na prawdę dokładna geneza Halloween nie jest znana. Jest wiele teorii skąd wywodzi się ten zwyczaj. Więcej na ten temat możecie przeczytać w wielu artykułach dostępnych w Internecie.

Korzystając z tej okazji przygotowaliśmy w tym dniu specjalną Promocję ? HAPPY HALLOWEEN, a dla najbardziej wytrwałych ? Upiorne Promocje! Z promocji będzie mógł skorzystać każdy. O szczegółach obu akcji promocyjnych możecie przeczytać poniżej.

Gdzie znajdę Promocję HAPPY HALLOWEEN?

Promocja ? HAPPY HALLOWEEN rozpocznie się 31 października (w sobotę) w godzinach popołudniowych i potrwa do końca weekendu, czyli do 2 listopada (do poniedziałku). Wszystkie produkty marki iWALK w tym czasie będą przecenione aż o 30%! * Oznacza to, że kupując w tych dniach otrzymasz rabat w wysokości 30% na zakup dowolnego produktu lub produktów w sklepie iWALK Polska.

Po zmroku… Tylko dla odważnych! Upiorne Promocje!

To nie wszystko co przygotowaliśmy! Po zmroku, gdy zrobi się mrocznie i groźnie pojawią się ? Upiorne Promocje! Znajdziecie w nich kilka naprawdę mrożących krew w żyłach promocji. W tej akcji będziecie mogli kupić wybrane produkty marki iWALK z Mega Rabatem wynoszącym od 40% do nawet 50%! ** Będziecie na tyle odważni, żeby odwiedzić nasz sklep w nocy? Pamiętajcie tylko, że Upiorne Promocje rozpoczną się po zmroku i potrwają tylko do rana, dlatego należy się śpieszyć z zakupem.

Gdzie znajdę ? Upiorne Promocje? To jest bardzo dobre pytanie… Produkty z Mega Rabatami będą dostępne w sklepie iWALK i trzeba będzie je odszukać przeglądając naszą ofertę.

Będziemy również publikować posty o Upiornych Promocjach na naszych kanałach social media – Facebooku, Twitterze, LinkedIn oraz Instagramie, dlatego warto jest nas obserwować w sieci!

Serdecznie zapraszamy i życzymy upiornych zakupów!

* Akcja promocyjna obowiązuje od 31.10.2020 do 02.11.2020 lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.

** Akcja promocyjna obowiązuje od nocy 31.10.2020 do rana 01.11.2020 lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.

Post zaktualizowano w dniu 31.10.2020 r.