Promocje

Prawdziwy amerykański Black Friday w iWALK Polska!

Poszukiwania dobrych promocji i okazji cenowych w Black Friday

Nie znaleźliście nic ciekawego w sklepach podczas Black Week oraz Black Friday? Nie było świetniej okazji cenowej? Nic w tym dziwnego. W Polsce większość firm i korporacji handlowych specjalnie podnosi ceny przed wyprzedażami w listopadzie, aby potem je nieznacznie obniżyć. Jest to nabijanie klientów w butelkę! Czasami zdarza się, że produkty kosztowały o wiele mniej w poprzednich miesiącach niż na „listopadowych promocjach”.

Prawdziwe promocje w iWALK Polska na Black Friday i Black Week

Postanowiliśmy to zmienić! W iWALK Polska można kupić akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach. Trwa już akcja Black Week, w której jest już kilkadziesiąt produktów z rabatami od 25% do nawet 45%. W Black Friday, czyli w „Czarny Piątek” w naszym sklepie pojawią się produkty z dużo większymi rabatami. Promowane produkty będą dostępne w specjalnie przygotowanej na tą okazję kategorii – Black Week. Nie możemy jeszcze zdradzić jakich produktów będą dotyczyły piątkowe promocje. Aby się przekonać musicie koniecznie w tym dniu odwiedzić nasz sklep. Możemy jedynie zapewnić, że nie będziecie zawiedzeni. Promocje w Czarny Piątek będą trwały tylko 24 godziny. Nie zapomnijcie odwiedzić nas w tym dniu. Życzymy udanych zakupów!

Ważne! Każdy klient będzie mógł kupić 1 sztukę produktu podczas specjalnych promocji przygotowanych na Black Friday. Jeżeli w zamówieniu będzie kilka sztuk promocyjnych produktów lub klient zrobi kilka zamówień na ten sam promocyjny produkt, to zostanie wysłana tylko 1 sztuka.

Postanowiliśmy zastosować metodę “jedna sztuka na jednego klienta”, ponieważ ilość produktów w specjalnych promocjach będzie ograniczona. Akcja promocyjna na produkty będzie obowiązywała tylko 29 listopada lub do wyczerpania zapasów.

W przypadku jeżeli ktoś z Państwa będzie zainteresowany zakupem większej ilości promocyjnych produktów (np. dla siebie i dla bliskiej osoby) prosimy o skontaktowanie się z nami przed zakupem na adres e-mail: [email protected].