Promocje

Cyber Monday w iWALK Polska – kolejne świetne promocje na akcesoria do urządzeń Apple i Android

Cyber Monday w iWALK Polska

Cyber Monday to pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, który słynie z licznych wyprzedaży i promocji oferowanych przez sklepy internetowe. W Polsce to wydarzenie nazywane jest jako Cyber Poniedziałek, Cybernetyczny Poniedziałek lub Cyfrowy Poniedziałek. W 2019 roku Cyber Monday wypada 2 grudnia. Tego dnia przygotujemy kilka specjalnych ofert promocyjnych, dlatego koniecznie zajrzyjcie do naszego sklepu internetowego. Jeśli chcecie dowiedzieć się jako pierwsi o nadchodzących promocjach śledźcie nasze profile na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Co przygotowaliśmy na Cyber Monday?

W Cyber Monday, czyli w „Cybernetyczny Poniedziałek” wybrane produkty iWALK będą przecenione aż o 30%. Promowane produkty będą dostępne w specjalnie przygotowanej na tę okazję kategorii – Black Week – Cyber Monday.

Przygotowaliśmy też kilka specjalnych ofert promocyjnych, które pojawią się tego dnia. Nie możemy jeszcze zdradzić jakich produktów będą dotyczyły poniedziałkowe promocje. Aby się przekonać musicie koniecznie w tym dniu odwiedzić nasz sklep lub śledzić nasze media społecznościowe. Możemy jedynie Was zapewnić, że nie będziecie zawiedzeni. Promocje w Cyber Monday będą trwały tylko 24 godziny. Nie przegapcie nadchodzących okazji! Życzymy udanych zakupów!