Promocje

Promocje HAPPY WEEKS w iWALK Polska – Włączamy Niskie Ceny!

Promocje HAPPY WEEKS w iWALK Polska – Włączamy Niskie Ceny!

Dla wszystkich naszych obecnych oraz nowych Klientów przygotowaliśmy specjalny cykl promocji HAPPY WEEKS. Zasada jest bardzo prosta! Co tydzień będziemy prezentować wybrane produkty marki iWALK, które będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach! Obniżki będą sięgały 30%, 40%, a nawet 50%!

Gdzie znajdę aktualne trwające promocje Happy Weeks?

Informacje na temat bieżących promocji będą publikowane na naszych kanałach social media w każdy poniedziałek. Sprzedaż promocyjna będzie trwała przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli. W każdej chwili będzie można też sprawdzić aktualne trwające promocje w naszym sklepie internetowym – zobacz aktualne promocje oraz na naszym blogu.

Obserwuj nas w social mediach (Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram) oraz zaglądaj na naszą stronę internetową w każdym tygodniu, ponieważ takie okazje cenowe nie trafiają się zbyt często! Skorzystaj z nadarzającej się okazji i wyposaż się markowy sprzęt iWALK do Twojego iPhone’a, iPad’a lub innego urządzenia, które posiadasz.

Promocje HAPPY WEEKS rozpoczynają się od 1 czerwca i potrwają praktycznie do końca lipca 2020 roku (łącznie 8 tygodni) lub do wyczerpania zapasów produktów. Życzymy udanych zakupów!

Post zaktualizowano w dniu 27.07.2020 r.

Powiązane Artykuły