Promocje

Rozpocznij zakupy świąteczne od Black Week i Black Friday w iWALK Polska!

Gorący okres wyprzedaży i promocji – sprawdź zbliżające się okazje!

Co roku pod koniec listopada rozpoczyna się gorący okres wyprzedaży, który trwa praktycznie do końca grudnia. Jest on wynikiem zbliżających się ważnych wydarzeń oraz świąt.

Nadchodzące wydarzenia i święta:
Black Week – Czarny Tydzień (22 listopada – 1 grudnia)
Black Friday – Czarny Piątek (29 listopada)
Cyber Monday – Cybernetyczny Poniedziałek (2 grudnia)
Mikołajki – Dzień Św. Mikołaja (6 grudnia)
Święta Bożego Narodzenia – Gwiazdka, Choinka (24-26 grudnia)

Zbliżające się szaleństwo wyprzedażowe to doskonała okazja, aby nabyć wymarzone produkty po znacznie niższych cenach. Jest to też najlepszy okres, w którym warto kupować prezenty na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Co roku z tej okazji dla naszych Klientów przygotowujemy wiele specjalnych promocji i akcji wyprzedażowych. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie dla siebie oraz dla najbliższych wymarzone akcesoria w rewelacyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu internetowego w tym okresie. Warto też śledzić nasze kanały w social media na Facebooku, Twitterze czy Instagramie, żeby w pierwszej kolejności dowiadywać się o nowych nadchodzących promocjach.

Black Week, Black Friday w iWALK Polska

Akcję promocyjną Black Week w iWALK Polska rozpoczynamy w najbliższy piątek – 22 listopada. Każdego dnia, od piątku aż do niedzieli (1 grudnia) będziemy dodawać produkty iWALK w atrakcyjnych cenach. Każdy promowany produkt pojawi się w specjalnie przygotowanej na tą okazję kategorii – Black Week. Promocyjne ceny będą obowiązywały od 22 listopada do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

29 listopada w Black Friday pojawią się specjalne oferty promocyjne. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w tym dniu, ponieważ będą one dostępne tylko przez 24h. Nie przegapcie nadchodzących okazji! Taka gratka zdarza się tylko raz w roku! Życzymy wszystkim udanych zakupów.